Menu Zamknij

Przewóz mebli do nowego biura firmy

W biurze firmowym, jak w żadnym innym miejscu, mamy do czynienia z mnóstwem biurek i regałów. Jak zorganizować przewóz mebli, aby trafiły do nowego miejsca w idealnym stanie?

Przewóz mebli przy przeprowadzce biura

Biurka komputerowe, biurka narożne, szafy na dokumenty, regały, stoły konferencyjne, fotele biurowe – to klasyczne wyposażenie praktycznie każdego biura. Aby dokonać samodzielnego przewozu mebli, biuro musimy wyłączyć z użytkowania nawet na kilka dni. Tyle zajmie bowiem wyjmowanie dokumentów z szaf, demontaż mebli, zabezpieczanie ich na czas transportu i późniejszy, ponowny montaż w nowym miejscu. Tak długa dezorganizacja pracy biura z pewnością nie oznacza nic dobrego.

Przewóz mebli może być znacznie szybszy, jeśli nawiążemy współpracę z firmą przeprowadzkową. Na miejscu zjawi się ekipa dysponująca odpowiednimi narzędziami i – co najważniejsze – doświadczeniem. To ono często przekłada się na to, że podczas przewozu mebli nie dochodzi do ich uszkodzeń, o które przecież w ferworze przeprowadzki tak łatwo.

Nie tylko przewóz mebli

Przewóz mebli to pół sukcesu, ale pozostają jeszcze dokumenty, których w firmach zazwyczaj są całe stosy. Wynajęta firma, taka jak King-Trans, dysponuje mocnymi kartonami, w które możemy zapakować segregatory czy teczki i odpowiednio je opisać. To wygodne, gdyż nie musisz szukać już akcesoriów do pakowania na własną rękę.

Oprócz przewozu mebli trzeba zorganizować przewóz urządzeń biurowych, które często bywają ciężkie. Kserokopiarki, plotery, sejfy, kasy pancerne – wszystko to wymaga przeniesienia przy wsparciu specjalnych wózków czy ślizgów oraz umieszczenia w pojeździe na specjalnych matach antypoślizgowych. Znów są to sprzęty, którymi dysponują tylko firmy zajmujące się przeprowadzkami.

Planujesz przeprowadzkę biura? W King-Trans czeka kompleksowa oferta, obejmująca przewóz mebli, urządzeń i wszelkich innych elementów. Wszystkim zajmiemy się sami, a przeprowadzka potrwa zaledwie kilka godzin. Zapraszamy do kontaktu.