Menu Zamknij

Przeprowadzki firm Kraków

Przeprowadzki firm i biur Kraków

Firma King-Trans przeprowadzki firmprzeprowadzki biur Kraków – od wielu lat zajmuje się organizowaniem tych usług  – pomagamy naszym klientom pakować dobytek, przewozimy go a następnie rozpakowujemy. Wszystko robimy profesjonalnie i kompleksowo. Korzystając z naszych usług możecie mieć pewność, że Wasza przeprowadzka będzie zorganizowana kompleksowo i całościowo firm

 Oferujemyusługi na terenie Krakowa, ale także na terenie całej Europy. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z instytucjami. Z naszą pomocą możecie przenieść meble, wyposażenie domu, mieszkania, ciężkie sprzęty czy nawet magazyny. Coraz większą popularnością cieszy się ostatnio jedna z naszych usług, mianowicie przeprowadzki firm w Krakowie. To bardzo duże wyzwanie i stres! W taką operację angażujemy najbardziej doświadczonych pracowników i dokładnie planujemy ją krok po kroku. Zdajamy sobie bowiem sprawę, że przenosiny firm mogą zaburzyć ich normalne funkcjonowanie.

Zaburzenia takie wiążą się zazwyczaj z przestojem, czyli ze stratami. Naszym zadaniem jest zorganizowanie przeprowadzki tak, aby maksymalnie ograniczyć czas, jaki jest na nią konieczny, dzięki czemu nasi klienci nie poniosą strat związanych z zatrzymaniem produkcji w związku z przeprowadzką. Posiadamy odpowiedni sprzęt i kwalifikacje, dzięki którym możemy bez wahania podjąć się przewiezienia dużych urządzeń, takich jak tokarki, frezarki, szlifierki i obrabiarki. Przewozimy także duże elementy, typu sejfy, bankomaty czy sprzęt poligraficzny. Mamy także doświadczenie w przenoszeniu całych linii produkcyjnych. Jesteśmy w posiadaniu odpowiedniego sprzętu, który pozwala na przeniesienie każdego przedmiotu i urządzenia, bez względu na jego masę i gabaryty. Urządzenia transportujemy po schodach, specjalnych pochylniach czy nawet przez okna. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze działania były maksymalnie profesjonalne i odpowiednio przygotowane, dzięki czemu przedsiębiorca ani pracownicy nie odczuwają żadnych niedogodności związanych z przenosinami firmy.