Menu Zamknij

Transport mebli Kraków

Transport mebli - przewóz mebli Kraków

Firma King-Trans przeprowadzki z Krakowa oferuje przeprowadzki w Krakowie oraz na terenie całej Europy. Jedną z naszych specjalizacji jest transport mebli Kraków. Nasza oferta to bardzo wiele usług dostosowanych do potrzeb różnych klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, każde zlecenie jest także indywidualnie wyceniane przez naszego pracownika. 

Nasza firma to m.in. usługi przewożenia mebli. Posiadamy odpowiedni sprzęt, który pozwala nam na transport przedmiotów o różnych rozmiarach, doskonale radzimy sobie także z tymi ciężkimi oraz dużymi. Nasi pracownicy zajmują się również pakowaniem i zabezpieczaniem mebli, a także znoszeniem ich ze schodów, jeśli istnieje taka konieczność. Przewóz mebli w Krakowie możliwy jest także dzięki olbrzymiemu doświadczeniu, które pozwala nam na realizację najbardziej skomplikowanych operacji. Nie uciekamy od wyzwań, dlatego nie stanowi dla nas problemu konieczność wyniesienia mebli przez okno czy też zastosowanie specjalnej pochylni. Dzięki temu możemy zrealizować każde zlecenie dotyczące takiego transportu.

Zajmujemy się także przewożeniem innych nietypowych przedmiotów, na przykład pianin czy fortepianów. Nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni, wiedzą jak obchodzić się z tymi instrumentami, aby przetransportować je w nienaruszonym stanie. Decydując się na współpracę, nasi klienci mogą mieć pewność, że wszystkie elementy będą odpowiednio przeprowadzone przed transportem. Na Państwa życzenie możemy także zorganizować przewiezienie innych ciężkich rzeczy, takich jak sejfy czy ciężki sprzęt AGD. Posiadamy odpowiedni sprzęt, który pozwala na realizowanie nawet najbardziej skomplikowanych zleceń, są to między innymi różnego rodzaju wózki widłowe, podnośniki i wyciągarki. Nasza firma oferuje także usługi dodatkowe – jeśli w trakcie przeprowadzki zdecydujesz, że jakiś mebel nie jest Ci potrzebny w nowym miejscu, zostaw go nam! Zajmujemy się bowiem niszczeniem dokumentów, utylizacją sprzętów AGD. Transport mebli Kraków – King Trans