Menu Zamknij

Usługi

Przeprowadzki: mieszkań, domów, biur, instytucji, firm, muzeów, banków itp.

Wykorzystujemy specjalistyczne dźwigi samojezdne itp.

Utylizacja mebli Kraków – wywóz bezużytecznych rzeczy: meble, sprzęty AGD, RTV, komputery itp.

KingTrans oferuje przeprowadzki międzynarodowe solidnie, tanio i bezpiecznie.

Profesjonalne niszczenie dokumentów z certyfikatem wykonanej usługi.

Do każdej usługi potrzebne są także opakowania i zabezpieczenia.

Firma King-Trans z Krakowa to firma, która organizuje przeprowadzki. Zajmujemy się ich kompletnym przygotowywaniem i planowaniem a także ich realizacją. Na początku z każdym klientem ustalamy cenę usługi, a także dokonujemy oględzin jego mienia oraz warunków, jakie mają wpływ na cenę naszych usług, czyli piętro, odległość do pokonania, ilość elementów do demontażu i montażu czy też obecność windy. W trakcie oględziny ustalamy także kto zajmie się pakowaniem mienia. Klient może spakować się sam, ale może także powierzyć to nam. Jeśli klient zdecyduje się na samodzielne pakowanie, dostarczamy mu wszystkie niezbędne do pakowania elementy, między innymi plastikowe pojemniki, kartony, folie czy taśmy klejące.

Nasza firma oferuje usługi na terenie całej Europy! Oprócz przeprowadzki domów i mieszkań oferujemy także przenoszenie biur, firm i zakładów produkcyjnych. Posiadamy odpowiednie doświadczenie, które pozwala nam nawet największe zlecenie zrealizować sprawnie i szybko. Nasi pracownicy wiedzą, jak przenosi się ciężki sprzęt, jak należy obchodzić się z dokumentami. Na życzenie klienta możemy przewieźć także sejf. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, który pozwala nam realizować nawet najbardziej skomplikowane zadania, do przenoszenia ciężkich elementów używamy wszelkiego rodzaju wózków, podnośników i wyciągarek. Jeśli istnieje taka konieczność, możemy nawet wynieść sprzęt oknem.

Warto jednak zaznaczyć, że nasza firma to nie tylko przeprowadzki domów i mieszkań. Zajmujemy się także transportem mebli. Jeżeli więc kupiłeś meble, bądź chcesz je po prostu przewieźć zadzwoń! Oferujemy także inne usługi związane z przeprowadzkami, między innymi niszczenie dokumentów czy utylizację mebli, sprzętów AGD. Jeżeli przeprowadzasz się, ale nie chcesz zabierać ze sobą wszystkich starych sprzętów, zostaw je nam! Nasza firma zajmie się odpowiednim zniszczeniem niepotrzebnych Ci przedmiotów. Jeżeli szukasz firmy, która oferuje przeprowadzki krajowe i międzynarodowe, transport maszyn ciężkich, niszczenie dokumentów oraz utylizację mebli i sprzętów AGD – zapraszamy!