Menu Zamknij

Przeprowadzki międzynarodowe

Nasza firma King-Trans z Krakowa oferuje przeprowadzki międzynarodowe na terenie całej Europy. Zdajemy sobie sprawę, że przeprowadzka międzynarodowa wymaga szczególnego przygotowania. Nasze doświadczenie pokazuje, że należy wszystko dokładnie zaplanować, dzięki czemu można uniknąć wielu nieciekawych sytuacji. 

Nasza firma zajmuje się organizacją przeprowadzek międzynarodowych od A do Z. Już na etapie ustalania ceny nasz pracownik dokona oględzin mienia oraz doradzi najlepsze sposoby pakowania, tak aby przy jak najmniejszym nakładzie pracy maksymalnie zabezpieczyć przewożone przedmioty. Klientom, którzy nie mają czasu bądź nie chcą sami pakować swoich rzeczy oferujemy profesjonalne pakowanie mienia. Używamy do tego dobrej jakość materiałów, ponieważ zależy nam, aby wszystkie przedmioty dotarły na miejsce w niezmienionym stanie. Zajmujemy się także nietypowymi przedmiotami, z naszą pomocą możesz przewieźć takie rzeczy jak pianina, fortepiany czy antyki. W przypadku szczególnie cennych przedmiotów czy ważnych pamiątek stosujemy szczególne środki ostrożności, tak aby nie ponieśli Państwo żadnych strat. Zdajemy sobie sprawę, że oddają Państwo nam cały swój dobytek, dlatego dokładamy wszelkich starań aby transport odbył się bez żadnych zakłóceń.

Dysponujemy bardzo dobrymi samochodami, które możemy Państwu wynająć. Każdy z samochodów wyposażony jest z specjalne pasy mocujące, wózki paletowe, koce do zabezpieczenia i windy hydrauliczne. Dzięki temu załadunek i rozładunek odbywają się sprawnie i szybko, a transport bezpiecznie. Sukces naszej firmy to także zasługa pracowników. Zatrudniamy osoby, które posiadają odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje, dzięki czemu możecie mieć pewność, że cały proces przewożenia przebiegnie bez zarzutu. Nasi pracownicy posiadają też odpowiednie umiejętności jeśli chodzi o transport antyków czy też ciężkich przedmiotów, takich jak różnego rodzaju urządzenia wykorzystywane w zakładach produkcyjnych. Przewozimy mieszkania, domy, ale także firmy, magazyny i inne instytucje. Jesteś zainteresowany – zadzwoń!