Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
PLEN

Promocje
10%
Przy zamówieniu przez internet
20%
Przy zamówieniu z 3 tygodniowym wyprzedzeniem

PRZEPROWADZASZ SIĘ?
zadzwoń: 724 - 821 - 262

King-Trans Przeprowadzki Kraków

Utylizacja

Utylizacja

Utylizacja mebli Kraków - wywóz bezużytecznych rzeczy: meble, sprzęty AGD, RTV, komputery itp.

warta-polisa-2016Firma King-Trans Kraków oferuje tanie przeprowadzki Kraków i okolice - jak i w całej Europie! W naszej ofercie najtańsze przeprowadzki - m.in. transport pianin i przewóz mebli, utylizacja mebli, usługi dla firm. Zdajemy sobie sprawę, że przenosiny to trudne i wymagające przedsięwzięcie, które wiąże się z wieloma problemami i niemałym stresem. Dlatego warto oszczędzić sobie kłopotu i powierzyć zadanie profesjonalistom! Nasza firma organizuje profesjonalne przeprowadzki w Krakowie i całej Europie. Decydując się na współpracę z nami możesz mieć pewność, że dokładnie zaplanujemy całe przedsięwzięcie i dokładnie je zrealizujemy. Chętnie współpracujemy z klientami indywidualnymi, ale także z firmami czy instytucjami takimi jak banki czy uczelnie wyższe. W naszej ofercie znajdziecie przede wszystkim kompleksowe przeprowadzki domów i mieszkań, ale także firm.Oferujemy transport i mebli czy przewóz pianin. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, staramy się wykonać je z pełną starannością i jak najbardziej profesjonalnie. Posiadamy sprzęt, który pozwala nam na transport nawet najcięższych i najbardziej nietypowych elementów, takich jak różnego rodzaju maszyny, fortepiany, pianina, sejfy czy też bankomaty. Nasza firma dysponuje różnego rodzaju wózkami, podnośnikami i wyciągarkami, które umożliwiają nam realizację najbardziej nietypowych zleceń. Nad pracą maszyn czuwają wykwalifikowani pracownicy, którzy chętnie odpowiedzą na wszelki Państwa pytania i rozwieją wiele wątpliwości. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie doświadczenie i umiejętności, dlatego powierzając nam swoje mienie, możesz mieć pewność, że będzie ono w dobrych rękach. Podczas naszych usług związanych z przeprowadzką możemy wykonać również usługę demontażu i montażu mebli. Świadczymy również osobną usługę montażu mebli bez przeprowadzki.

Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych jak i do firm oraz instytucji. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w przypadku firm najważniejszy jest czas - szybka i sprawna usługa. Najważniejszym kryterium jest bowiem zachowanie ciągłości produkcji, dzięki czemu przedsiębiorca nie jest narażony na straty. Firmy, które rozpoczynają z nami współpracę, mogą mieć pewność, że zaplanujemy wszystko z dbałością a najmniejsze szczegóły, dzięki czemu nie narazimy przedsiębiorcy na żadne straty.

King-Trans zajmuje się także organizowaniem przeprowadzek międzynarodowych. Są one bardzo skomplikowane ze względu na duże odległości, które trzeba pokonać, a także na przepisy, które różnią się w poszczególnych krajach. Nasza firma kompleksowo zajmie się przewiezieniem Twojego mienia do innego kraju. Dodatkowo, każdy klient korzystający z naszych usług może czuć się bezpiecznie, ponieważ wszystkie nasze transporty są odpowiednio ubezpieczone.

Oferujemy także szereg usług dodatkowych takich jak pakowanie mienia, dostarczenie materiałów do pakowania, niszczenie dokumentów czy utylizacja niepotrzebnego sprzętu AGD, na Twoje życzenie zajmiemy się także przewozem mebli.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń! 

Przeprowadzki Kraków | Przeprowadzka firm Kraków | Transport mebli Kraków | Przewóz pianin Kraków | Tanie przeprowadzki Kraków