Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
PLEN

Promocje
10%
Przy zamówieniu przez internet
20%
Przy zamówieniu z 3 tygodniowym wyprzedzeniem

PRZEPROWADZASZ SIĘ?
zadzwoń: 724 - 821 - 262

Niszczenie dokumentów

Nasza firma zajmuje się również profesjonalnym niszczeniem dokumentów. Firma działa na terenie województwa małopolskiego i województw ościennych. Świadczymy usługi w zakresie profesjonalnego niszczenia dokumentów niejawnych i akt.

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do firm - biur, ale także do osób prywatnych. Zaufało nam już wiele szanowanych firm, współpracujemy z dużymi koncernami prywatnymi. Z wieloma z nich łączą nas wieloletnie umowy. Mamy krótkie terminy realizacji i indywidualne podejście do klienta uwzględniające Państwa potrzeby.

 Usługę niszczenia dokumentów potwierdzamy i wystawiamy odpowiednie certyfikaty wykonanej usługi. Dostarczamy własne worki i zapewniamy bezpieczny transport. Nasze maszyny niszczą z zachowaniem odpowiedniej normy DIN. Masz pewność, że Twoje akta niedostana sie w niepowołane ręce. Działamy z zachowaniem Ustawy o ochronie danych osobowych i Ustawy o ochronie informacji niejawnych.

Przeprowadzki Kraków | Przeprowadzka firm Kraków | Transport mebli Kraków | Przewóz pianin Kraków | Tanie przeprowadzki Kraków