Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
PLEN

Promocje
10%
Przy zamówieniu przez internet
20%
Przy zamówieniu z 3 tygodniowym wyprzedzeniem

PRZEPROWADZASZ SIĘ?
zadzwoń: 724 - 821 262

Tanie przeprowadzki Kraków

Zorganizowanie przeprowadzki jest nie lada wyzwaniem! W stresie, jaki towarzyszy temu przedsięwzięciu łatwo o jakieś pomyłki czy pominięcie istotnej kwestii. Takie niedopatrzenia mogą okazać się potem bardzo uciążliwe lub wręcz szkodliwe. Dlatego też jeżeli zamierzacie przenosić swoja firmę, powierzcie to profesjonalistom! Nasza firma od wielu lat zajmuje się organizowaniem przeprowadzek. Siedziba firmy znajduje się w Krakowie, ale działamy na terenie całej Europy. Temat traktujemy kompleksowo. Na początku wyceniamy nasze usługi – w przypadku małych zleceń odbywa się to telefonicznie bądź mailowo, w przypadku dużego przedsięwzięcia koszty szacuje nasz pracownik, który dokonuje oględzin. Możecie być jednak pewni, że ceny które proponujemy naszym klientom są bardzo atrakcyjne, a nasze przeprowadzki naprawdę tanie!

Dużą zaletą naszych działań jest także to, że skupiamy się na działaniu kompleksowo, zajmujemy się wszystkim od A do Z. Nasza firma może doświadczyć klientom materiały potrzebne do pakowania mienia, na przykład worki, folie, taśmy klejące, pojemniki plastikowe czy kartony. Możemy także zająć się pakowaniem, bądź zostawić to klientowi i zgłosić się po już spakowane rzeczy. Dysponujemy sprzętem, który pozwala nam transportować także nietypowe, duże i ciężkie przedmioty, takie jak meble, sprzęty AGD czy sejfy. Posiadamy też duże doświadczenie w przewożeniu antyków, które zawsze odpowiednio zabezpieczamy. Dowodem na nasz profesjonalizm oraz wysoką jakość usług jest przede wszystkim duża liczba zadowolonych klientów, zarówno wśród osób indywidualnych jak i wśród wielu instytucji, z którymi mieliśmy okazję współpracować. Z naszych usług korzystali między innymi Uniwersytet Jagielloński, Poczta Polska, Akademia Górniczo-Hutnicza, a także banki i inne organizację. Posiadamy referencje, które możecie obejrzeć na naszej stronie internetowej. Jeśli więc szukacie solidnego partnera do współpracy, zapraszamy do kontaktu!

Przeprowadzki Kraków | Przeprowadzka firm Kraków | Transport mebli Kraków | Przewóz pianin Kraków | Tanie przeprowadzki Kraków