Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
PLEN

Promocje
10%
Przy zamówieniu przez internet
20%
Przy zamówieniu z 3 tygodniowym wyprzedzeniem

PRZEPROWADZASZ SIĘ?
zadzwoń: 724 - 821 262

Przeprowadzki Kraków

Każdy, kto choć raz musiał się przeprowadzać wie, że jest to prawdziwe wyzwanie! Zazwyczaj jest to skomplikowana operacja i potrzeba naprawdę dobrego i skutecznego planu, aby całość zorganizować szybko i logicznie, a przy tym niczego nie zniszczyć i nie zapomnieć o mniej istotnych szczegółach. Dlatego też, jeżeli czeka Cię przeprowadzka i nie wiesz od czego zacząć przygotowania do niej, skontaktuj się z nami! Nasza firma zajmuje się tym od wielu lat . Nasza siedziba znajduje się w Krakowie, ale realizujemy zlecenia na terenie całej Europy. Specjalizujemy się w wielu rodzajach przeprowadzek – począwszy od małych mieszkań czy pojedynczych mebli, po usługi dla biur i firm, instytucji czy archiwów. Posiadamy duże doświadczenie, dlatego możecie mieć pewność, że nasze usługi będą w pełni profesjonalne oraz zorganizowane całościowo  - od A do Z. Zorganizowaliśmy już wiele takich operacji, zarówno prostych, jak i bardziej skomplikowanych.

Nasze bogate doświadczenie pozwala nam na podjęcie się transportu pojedynczych mebli, małych mieszkań, domów, biur, instytucji, firm, czy banków. Posiadamy także odpowiednią wiedze i sprzęt dostosowany do transportu nietypowych przedmiotów, takich jak pianina, fortepiany, antyki, dzieła sztuki czy kasy pancerne. Decydując się na współpracę z nami możesz mieć pewność, że Twój dobytek będzie bezpieczny. Dbamy bowiem o odpowiednie przygotowanie i zabezpieczenie wszystkich przedmiotów, które transportujemy. Nasza firma może także dostarczyć odpowiednie materiały do pakowania, takie jak plastikowe pojemniki, worki, taśmy klejące czy kartony. Na Państwa życzenie nasi pracownicy mogą zająć się pakowaniem, możecie tez Państwo zrobić to we własnym zakresie. Chętnie podzielimy się z Państwem naszą wiedzą. Chętnie doradzimy Państwu, jak spakować dobytek, aby wszystko przejechało bezpiecznie z miejsca na miejsce. 

Przeprowadzki Kraków | Przeprowadzka firm Kraków | Transport mebli Kraków | Przewóz pianin Kraków | Tanie przeprowadzki Kraków