Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
PLEN

Promocje
10%
Przy zamówieniu przez internet
20%
Przy zamówieniu z 3 tygodniowym wyprzedzeniem

PRZEPROWADZASZ SIĘ?
zadzwoń: 724 - 821 262

O firmie

Jesteśmy firmą specjalizującą się w przeprowadzkach, począwszy od małych usług (pojedynczych mebli, małych mieszkań) do dużych zleceń dla firm, instytucji. Pomożemy Państwu w tym przedsięwzięciu od A do Z. Nasza firma to stuprocentowa pewność profesjonalnie wykonanej usługi.

2page_img1

Szczególną uwagę przywiązujemy do solidności i wysokiej jakości naszych usług. Proponujemy konkurencyjne ceny i możliwość ich negocjacji. Oferujemy przeprowadzki w Krakowie jak i poza granicami tego miasta. W zakresie naszych usług znajdą Państwo także transport mebli oraz przewóz pianin Kraków

 Zapewniamy wykonanie wszelkich prac związanych z przeprowadzką po wcześniejszym uzgodnieniu naszych obowiązków z klientem. Posiadamy odpowiednie samochody (meblowozy) i sprawdzoną, solidną kadrę dzięki czemu nie boimy się żadnych wyzwań.

Każda nasza usługa jest ubezpieczona począwszy od załadunku przez transport mebli Kraków do rozładunku i ustawienia w miejscach docelowych. Zawsze działamy sprawnie, szybko i metodycznie.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych

Przeprowadzki Kraków | Przeprowadzka firm Kraków | Transport mebli Kraków | Przewóz pianin Kraków | Tanie przeprowadzki Kraków